top of page
KOUPELNY
IMG_2437.jpeg

Jediné místo, kde můžete být "legálně" o samotě a rovnou na několik západů. Naše srdcovka. Naše topovka. Tady jsme nejlepší a nejnáročnější.

prohlédněte si momentky z našich realizací...

Na začátku je vaše rozhodnutí mít novou koupelnu. Ostatní už nechte na nás...

61cf03cd9e67f29bff52be78f5121d934ae0d612

Když se chystáte na novou koupelnu..

Sjednejte si schůzku - V atelieru či showroomu a poznejte toho, kdo Vás bude provázet na cestě k Vaší vysněné koupelně. V následujících týdnech spolu budete trávit komunikací nemálo času, než dorazíte k cíli, proto by to měl být člověk, se kterým si vzájemně sednete i po lidské stránce. Pokud sympatie nevzniknou, nevadí, hledejte dál. Podle doporučení, webovek, časopisů..

Dejte čas sobě – nedělejte unáhlená rozhodnutí pod časovým tlakem. Možná už na Vás tlačí stavba s dodávkou materiálu? Možná chcete mít vše hotové hned teď? Věřte nám, vyplatí se vše dobře předem promyslet. Chcete přece 100% výsledek. NE kompromis!

Dejte čas svému architektovi/designérovi – Stráví hodiny a dny nad tvorbou prováděcí dokumentace a výkresů. Hledáním a kombinováním vzorků. Cestováním za Vámi, na místo stavby a po showroomech. Návrh může být hotov za dva až tři týdny. Ale také za dva měsíce. Záleží na Vaší náročnosti, vytíženosti, rychlosti komunikace. Také zajistí autorský dozor během realizace. Doporučí stavební firmu.

Dejte čas dodavateli – Kvalitní a jedinečné produkty obvykle neleží nikde skladem, ale začínají se vyrábět až na základě objednávky klienta. Proto počítejte s dodacíci lhůtami 3 až 8 týdnů. Zajistí technický dozor při realizaci.

Dejte čas stavební firmě – dobré firmy a řemeslníci také plánují. Specielně šikovný obkladač je k nezaplacení a někdy bývá vytížen i na měsíce dopředu. Nechte si ukázat referenční realizace alespoň na fotografiích, a to fotografie detailů opravdu zblízka. Celkové záběry jsou totiž velice milosrdné i k nepovedené realizaci.

Zajistěte si jednoho, maximálně dva subjekty na celý proces od návrhu, přes dodávku materiálu až po stavební realizaci. Je to výhodnější kvůli zárukám, je to znát na kvalitě prováděných prací a komunikaci mezi všemi zúčastněnými.

 

To nejlepší chce svůj čas. Jinými slovy, plánovat se opravdu vyplatí. Zkratkovitá řešení nejsou v tomto případě na místě.

Tohle je náš osvědčený postup. Tak to děláme my!

bottom of page