top of page

Koupelnové doplňky a jejich důležitost

Také to tak máte? Že bez té pověstné třešničky na dortu cítíte, že to vaše dílo není tak nějak pořád hotové?

Abych byla konkrétní, tak v našich koupelnách za tu finální tečku považuju doplňky a dekorace. A to bývá boj. Jak na straně výběru (není moc z čeho vybírat), tak na straně klienta (kvalitní doplňky stojí majlant). A přitom jednoduchý chromový háček nebo minimalistické osvětlení, co dobře vypadá i slouží a ještě je určené vyloženě do koupelny by designér pohledal.

Nám se v poslední době osvědčily tyto německé doplňky a z ničeho jiného už skoro nevybíráme.

Navíc jsme tam našli i takové perličky, jako je sprchová stolička (z akrylátu a litého kamene). K čemu to?


Někdo si ve sprše rád posedí o něco déle a nástěnná sklopná sedátka obyčejně nebývají žádné krásky. Navíc můžete stoličku jednoduše ze sprchy vzít a přemístit k vaně, když si chcete povídat se svým drahým, který se koupe a vám se k němu zrovna nechce (nebo máte malou vanu :)

Teakový rošt

Jako podložka nebo předložka - do sprchy nebo před sprchu. Proto mít aspoň kousek dřeva pod nohama i v koupelně. Kdo nedá dopustit na dřevěné podlahy jako my, tak to pochopí. Mimochodem, my se nebojíme a dřevěnou podlahu vám dáme klidně i do koupelny. Máme to vyzkoušené.

Polička přes vanu

Hurá, konečně je kam si položit skleničku vína nebo bezpečně odložit rozečtenou knihu. A jedna paní nám při konzulaci prozradila, že takovou poličku potřebují v koupelně na notebook. Máme už 3D kina, 4D kina, Gold Class kina, ale kino s napuštěnou vanou tu ještě nikdo nevymyslel (nebo ano?). A co když dojde šťáva (tomu notebooku) zrovna když.. (dosaďte si scénu z vašeho oblíbeného filmu). Ani nechci vědět. Ale pro úrazovou pojistku musíte do jiného atelieru. Teď zpátky k poličkám, zase si můžete vybrat ze dvou materiálů - teak nebo umělý kámen.

Koše na prádlo

Taky poklad. Teda pokud vám nestačí prádelní koš z Ikey jako 80% populace, pač jinak to chce čmuchacího psa na nalezení pěkného kvalitního kousku, který bude zároveň výstavním kouskem koupelny. My vám tu pátračku zjednodušíme. Pro týkové, kožené i textilní varianty si projděte tento katalog.

Osvětlení

O tom už ani nemluvě. Takové jednoduché nástěnné LEDkové ve tvaru kvádru - juchuuu, kde ho máte? Nebo ze stropu svěšené, jehož výšku si můžete regulovat a je tenounké skoro jako to ocelové lanko, na kterém visí. A stolní lampička s koženým stínítkem se klidně užije i v předsíni. A řekněte mi, kdo má stojící podlahové lampy do koupelny? No přece my tady :)


Jisto jistě spousta z těchto vychytávek dokáže plnit svou funkci i mimo teritorium koupelny (osvětlení, koše, háčky, skleničky, pohárky, poličky atd.), ale to už je na vaší fantazii.

Ještě jedno potěšení s vámi nasdílíme. Mini separé katalog doplňků z bílého litého mramoru. To je novinka. A nááádherná!

Tak běžte prohlížet a vybírat a napište nám, jestli jste z těhle doplňků také tak nadšeni jako my. A pokud zatoužíte po konkrétních kouscích, obratem vám k nim doplníme i cenu.


Comments


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

ARCHIV

bottom of page